Kosze upominkowe na Boże Narodzenie

Kosze upominkowe na Boże Narodzenie, to tradycyjny sposób na obdarowanie kontrahentów i pracowników słodkimi upominkami.

Każdego roku tysiące firm przygotowuje lub zamawia takie zestawy, ale ważne aby ten dostarczony przez Państwa, wyróżniał się na tle konkurencji.

Dlatego dokładamy starań aby nasze kosze upominkowe na Boże Narodzenie, składały się z produktów najwyższej jakości, niedostępnych w każdej sieci supermarketów. Dzięki temu takie zestawy są wyjątkowe, a świąteczne dekoracje wprowadzają u obdarowanej osoby bożonarodzeniowy klimat.

Wiklinowe walizki czy kosze?

Przy dokonywaniu wyboru między pakowaniem w wiklinowe walizki lub kosze, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko koszty, ale także sposób dystrybucji takich zestawów.

Zestawy pakowane w koszach są atrakcyjniejsze cenowo, ale sprawdzają się w przypadku, gdy dostarczamy je sami bezpośrednio do klientów. Bez wątpienia z daleka rzucają się ,,w oczy” swoim atrakcyjnym wyglądem i kompozycjami świątecznymi. Ale odradzamy ich wysyłkę poprzez firmy kurierskie, gdyż przerzucane z miejsca na miejsca, mogą dotrzeć do odbiorcy w fatalnym stanie.

Co innego w przypadku walizek wiklinowych lub wszelakich zamykanych pudełkach i skrzynkach. Są one szczelnie zamknięte, a produkty w nich są ułożone i zabezpieczone. We ich przypadku znakomicie sprawdza się wysyłka kurierska, a same zestawy są dodatkowo zabezpieczane i pakowane w pudełka transportowe.

Sposób pakowania

Wszystkie zamawiane u nas kosze upominkowe na Boże Narodzenie, owijane są w ozdobny celofan. Dodatkowo obwiązujemy go wstążkami. W razie potrzeby mogą Państwo dostarczyć własne firmowe wstążki. Jeżeli jest wystarczająco dużo czasu, możemy je zamówić dla Państwa u producenta.

Jeżeli chcą Państwo dodatkowo zapakować zestawy w indywidualne pudełka transportowe, prosimy o taką informację wcześniej. Nie mnie jednak wszystkie zestawy wysyłane w Polskę na paletach, są i tak pakowane w pojedyncze opakowania do transportu.

Znakowanie zestawów w koszach wiklinowych

Same kosze wiklinowe nie nadają się do jakiegokolwiek znakowania, więc pozostaje kwestia dodatków na których można nanieść firmowe logo.

Dobrym rozwiązaniem są karteczki z życzeniami, które mogą Państwo nam dostarczyć w czasie konfekcjonowania, lub w razie potrzeby możemy je wydrukować.

Innym rozwiązaniem są tasiemki z logo firmy, którymi możemy obwiązać celofan w który pakowane są kosze.

Istnieje też możliwość zamówienia niektórych polskich produktów znajdujących się w zestawach, z nadrukowanym logo firmowym. Wymaga to jednak czasu, dlatego z reguły takie zamówienia realizujemy tylko dla zleceń złożonych do października.

Kosze upominkowe na Boże Narodzenie to doskonały sposób na kosze świąteczne dla pracowników