Co roku większość firm przygotowuje z okazji Świąt Bożego Narodzenia, kosze świąteczne dla pracowników. Taki podarunek powoduje że czują się oni docenieni przez swojego pracodawcę, a jednocześnie wprowadzają zalążek rodzinnej atmosfery świątecznej.

Jakie zestawy wybrać w tym roku?

Najczęściej wybieranymi zestawami dla pracowników, są takie które zawierają butelkę alkoholu i kilka sztuk markowych słodyczy.

W zależności od formy dystrybucji tych zestawów, firmy zamawiają je w pudełkach albo tradycyjnych koszach wiklinowych.

Opakowanie szczególnie ważne jest teraz w czasach ograniczeń covidowych, kiedy niejednokrotnie wiele osób pracuje online, albo spotkania wigilijne nie są przez firmę organizowane.

Wtedy ładnie zapakowane pudełka gwarantują bezproblemową dostawę kurierską do wybranych osób. Problemy pojawiają się przy wysyłce koszy, w których produkty są luźno ułożone. Nierzadko kurierzy rzucając takimi paczkami powodują, że wszystkie produkty zmieniają swoje położenie, i po dotarciu do odbiorcy zestaw nie prezentuje się już tak ładnie jak na zdjęciach.

Dlatego naszym klientom którzy dystrybuują zestawy świąteczne dla pracowników, poprzez firmy kurierskie, sugerujemy zakup z oferty w ozdobnych pudełkach, które są dodatkowo zabezpieczane, i pakowane w indywidualne pudełka transportowe ( jest to dodatkowa opcja do zamówienia).

Polskie produkty regionalne

Zestawy z polskimi produktami regionalnymi, co roku cieszą się niesłabnącą popularnością.

Aby zapewnić Państwu jak największy wybór produktów, współpracujemy z wieloma polskimi manufakturami, począwszy do tych wytwarzających miody i konfitury, poprzez regionalne gorzelnie, a skończywszy na manufakturach czekolady. Gwarantuje to dostęp to dużego grupy produktów, z najróżniejszych segmentów cenowych.

Zamawiając zestawy z towarami z lokalnych manufaktur, mają Państwo możliwość ofiarowania pracownikom prezentu z unikalnymi produktami, często nie spotykanymi w sieciach handlowych.

Znakowanie zestawów dla pracowników

W zależności do Państwa zapotrzebowania i rodzaju wykorzystanego opakowania, zestawy świąteczne dla pracowników może znakować na wiele sposobów. W przypadku pudełek drewnianych możemy wykonywać grawer laserowy, przy opakowaniach kartonowych tłoczenie ( lub grawer). Możemy także wykonać wstążki lub pergamin z logo.

Ale należy pamiętać że wymaga to także dodatkowego czasu, dlatego takie zlecenie powinno się wykonywać znacznie wcześniej. W okresie od mniej więcej połowy listopada firmy wykonujące znakowania są obłożone duża ilością zamówień, i wtedy terminy realizacji mogą wynieść nawet 2 tygodnie.

Kosze upominkowe na Boże Narodzenie

Kosze upominkowe na Boże Narodzenie Kosze upominkowe na Boże Narodzenie, to tradycyjny sposób na obdarowanie kontrahentów i pracowników słodkimi upominkami. Każdego roku tysiące firm przygotowuje

Czytaj więcej »