Wprowadź świąteczny nastrój do biura

Zestaw z choinką na biurko to idealny sposób na wprowadzenie świątecznego ducha do miejsca pracy i umilenie czasu Twoich partnerów biznesowych!

Zajmująca niewiele miejsca choinka, nadaje się doskonale do każdego biurka, stolika lub regału. Przyciągnie uwagę i wprawi w świąteczny nastrój Twoich kontrahentów.

Przedstawiamy Państwu przykładowy zestaw świąteczny, w którym poza alkoholem i słodyczami, znajduje się piękna szroniona choinka z lampkami LED. Jest on komponowany pod wskazany przez klienta budżet oraz sugerowaną zawartość i kolorystykę.

Zestawy można także zamówić w wersji z samą choinką w pudełku ( z boku będzie się znajdowalo miejsce na słodycze lub alkohol)

 

Opakowanie:  Przedstawione opakowanie możemy wydrukować w indywidualnej szacie graficznej już od 50 sztuk.

 

W przypadku mniejszych nakładów pudełko możemy oznakować naklejką z Państwa logotypem. Innym sposobem oznakowania jest tasiemka z Państwa logo, którą będą przewiązane rączki pudełka, lub kartka z życzeniami świątecznymi.

Przykładowy zestaw 1

Wino Antico Rosone– Czerwone, łagodnie wytrawne wino wytwarzane z klasycznej, włoskiej odmiany sangiovese w regionie Emilia Romania.

 

Świąteczne migdały w białej czekoladzie z nuta cynamonu.

 

Lindt Lindor– praliny w mlecznej czekoladzie

Choinka na biurko o wysokości ok.32cm, wraz z lampkami LED

Pudełko z indywidualnym nadrukiem.

 

Cena netto 142 PLN sztuka/ przy nakładzie 100 sztuk

Przykładowy zestaw 2

Antiche Contrade PrimitivoCzerwone, łagodnie wytrawne wino wytwarzane z klasycznej, włoskiej odmiany w regionie Apulia. Czerwono rubinowa barwa z refleksami fioletu. Wyrazisty, intensywny, złożony bukiet z aromatami dojrzałych wiśni, śliwek i jeżyn. Na podniebieniu świeże, owocowe, delikatne i miękkie.

Świąteczna żurawina w czekoladzie

Świąteczne niebieskie migdały

Świąteczna kawa w puszce

Lindt Lindor praliny 2 szt.

Orzechy włoskie 3 sztuki

Ozdoby świąteczne

 

Cena netto 177 PLN sztuka/ przy nakładzie 100 sztuk